DOMOFONAI,telefonspynes,šarvuotos laiptines durys,kaina
Video telefonspynes,domofonai,telefonspynių montavimas,durys laiptinems.
Durys laiptinėms

Laiptinės durys daugiabučiams -"Apartment"
Laiptines durys skirtos daugiabučių laiptinėms. Laiptinių durų plienas padengiamas atmosferos poveikiui atspariais dažais. Daugiabučių namų šiltintas laiptinės duris itin tvirtos. Įsigiję laiptinės durys, savo būstui suteiksite saugumo, laiptinei suteiksite gerą garso ir šilumos izoliaciją. Įrengiame metalines duris laiptinėse su telefonspyne bei sumontuojame ir elektroninius užraktus duryse.

Durys skirtos gyvenamiesiems objektams skirstamos į tris grupes.
1.Daugiabučiams namams, laiptinėms (durys bendro naudojimo)
2.individualiems namams (kotedžams),
3.butams.

Pirmos dvi grupės tai išorinės durys. Joms keliami ypatingi reikalavimai.
Įėjimo laiptinių durų išorinė apdaila, spalva, proporcijos turi būti išspręsta viename stiliuje su statinio fasadu.Kad užtikrinti vidinių patalpų izoliaciją nuo šalčio ir drėgmės. Išorinės durys įrengiamos kartu su priebučiu. Išorinės durys turi atsidaryti į išorę. Antroje ir trečioje grupėse papildomai pagal šiuos reikalavimus ne mažiau svarbus saugumas. Dauguma nori turėti apsaugines, prieš įsilaužybines duris. Buto durims reikalavimai pagal šilumos ir garso izoliacija mažesni negu išorinėms durims.
 
Išorinė apdaila
Turi prisiderinti prie laiptinės, o vidinė apdaila turi prisiderint prie buto apdailos. Vienas iš sprendimų šios problemos – įstatymas antrų vidinių durų, panašių pagal dizainą ir medžiagas jau esamoms buto durims. Reikia pastebėti, kad pastatymas antrų durų kelia šilumos ir garso izoliaciją. Jeigu nėra tokios galimybės įstatyti dvi duris, tam atvejui vienintelės įėjimo durys turi turėti įvairią apdailą. Tokios durys gaminamos pagal individualius užsakymus. Renkant duris laiptinems reikia galvoti apie saugumą kurį užtikrina durys išskirtiniu atveju. Pvz:. gaisras

Mūsų durų nuotraukos. Norėdami padidinti laiptines durų su telefonspyne galerijos nuotrauką - paspauskite ant norimos nuotraukos.

   
   
    


Standartines laiptines duris
Durys su kodaspyne
Konteinerines durys
Tamburo durys
Rūsio durys
Elektroninės kodaspynės durims
Durų kaina
Domofonai telefonspyne daugiabučiamsDomofonai kainosVideo domofonaiDurys laiptinėmsDurys kainaTelefonspynių remontasPraejimo kontroleKontaktaiTelefonspynės kainininkasПо Русски